Fórum

Please or Register to create posts and topics.

Pocitac nejde zapnut

Dobry den prosim vas potrebujem poradit, nejde mi zapnut pocitac pri
stlaceni zapnutia pocitaca sa roztoci ventilator spolu sa rozvieti aj
kontrolka svieti 4 sekundy a potom sa restartuje - a to stale dookola.

Dobrý deň,
ťažko povedať v čom môže byť v tomto prípade problém. Na rôznych počítačoch sa každý problém prejaví ináč. Náš odhad je zatiaľ taký, že to môže byť diskom, windowsom, ale nedá sa momentálne vylúčiť ani iný hardvérový prvok. Lepšie by bolo ak by ste to dali do nejakého servisu.

Dobry den , dakujem za skoru odpoved, je to notebook Acer, servis som chcel riesit az v poslednom pripade, kedze nechcem aby sa mi odstranili vsetky udaje a subory z pocitaca.

Dáta ak sa dajú zachrániť tak by to v servise mali spraviť, alebo ich upozorniť, že by ste chceli zachovať svoje dáta. Ak sa nedajú zachrániť, tak to znamená že vám odišiel disk a v takom prípade je veľmi malá pravdepodobnosť že sa to ešte dá z disku získať alebo je to veľmi drahé.

Dobry den , a prosim vas neviete my poradit nejake typy ako to spojazdnit . Mam ho teraz rozobraty , vycisteny a ventilator vyfukany.

Dakujem

A vám sa teda ani nič nezobrazí na obrazovke? Ani do biosu sa nedá dostať?

Dakujem za rychle reagovanie na email, nie nic sa nezobrazi , stlacim tlacidlo na zapnutie notebooku , rozbehne sa ventilator zasvieti modra kontrolka zapnutia a po styroch sekundach sa pocitac vypne/restartuje -kontrolka zhasne a ventilator zastavi . Po sekunde sa zase zapne a po styroch sekundach zase vypne a to stale dookola. Uz som ho nehal zapnuti cely den --stale sa restaroval po styroch sekundach .

Dakujem