svet-it.sk

Máte zavírený počítač?

Zachytil váš antivírus infiltráciu a neviete sa jej zbaviť? Jedným z riešení je použitie online skeneru od spoločnosti Eset. Napíšte nám ako sa vám podarilo daný problém vyriešiť alebo nám dajte vedieť a my vám s ním pomôžeme.  

 

Kúpili ste si nový WiFi router?

Nastavenie WiFi a celého routera nie je nič ťažké, no treba si dávať pozor aby v prípade výmeny za starý zostal zachovaný adresný rozsah IP adries. Treba dbať aj na správne zabezpečenie WiFi siete.
svet-it.sk
svet-it.sk

 

Nedá sa váš počítač zapnúť?

Dôvodov môže byť veľa, od problému so samotným hardvérom, cez bios až po problém s operačným systémom. Je doležité zistiť, či sa po zapnutí roztočia ventilátory alebo či sa rozsvieti hlavná kontrolka. Potom sa dá zistiť či je chyba v hardvéry alebo napríklad v operačnom systéme.

Mrzne pri práci?

Dôvodom môže byť softvér aj hardvér. Zo strany softvéru môže tento problém spôsobovať napríklad škodlivý softvér ako vírusy alebo niektorý ovládač ktorý nemusí byť kompatibilný s vaším počítačom. Zo strany hardvéru môže túto chybu spôsobovať operačná pamäť.
svet-it.sk
svet-it.sk

Nefunguje vám internet?

Tento problém môže byť tiež spôsobený viacerými faktormi. Chyba mohla nastať napríklad na vašej strane (router,…) ale aj na strane poskytovateľa internetového pripojenia. Tak isto si dajte pozor aj na faktúru.

Nenašli ste riešenie na Váš problém?